> Olympijské karate

Výsledky 1. kola NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů

10. 4. 2019 |Václav Šolc

Přinášíme výsledky 1. kola NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů

Výsledky z: www.karaterec.com
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/Tým  
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE
2. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE
5. kata dorostenci (14-15) Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE
5. kata dorostenci (14-15) Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE
7. kata dorostenci (14-15) Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jakub Hradský Kobra Kladno CZE
7. kata dorostenci (14-15) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kata dorostenci (14-15) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE
11. kata dorostenci (14-15) Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE
11. kata dorostenci (14-15) Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
11. kata dorostenci (14-15) David Vedral GRYF z.s. CZE
11. kata dorostenci (14-15) Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
15. kata dorostenci (14-15) Adam Balcárek SKBU Hostivař CZE
15. kata dorostenci (14-15) Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
15. kata dorostenci (14-15) Matěj Fabián SK Karate Shotokan Neratovice CZE
15. kata dorostenci (14-15) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
15. kata dorostenci (14-15) Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE
15. kata dorostenci (14-15) Štěpán Mička SPORT UNION, z. s. CZE
15. kata dorostenci (14-15) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata dorostenci (14-15) Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata dorostenci (14-15) Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE
15. kata dorostenci (14-15) Daniel Sadke SKBU Hostivař CZE
15. kata dorostenci (14-15) Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE
3. kata dorostenky (14-15) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kata dorostenky (14-15) Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE
7. kata dorostenky (14-15) Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kata dorostenky (14-15) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
7. kata dorostenky (14-15) Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE
7. kata dorostenky (14-15) Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
11. kata dorostenky (14-15) Aneta Zítková SK Karate Shotokan Neratovice CZE
15. kata dorostenky (14-15) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE
15. kata dorostenky (14-15) Marie Čadová SK Karate Shotokan Neratovice CZE
15. kata dorostenky (14-15) Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
15. kata dorostenky (14-15) Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE
15. kata dorostenky (14-15) Kateřina Heřmanová SKBU Hostivař CZE
15. kata dorostenky (14-15) Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata dorostenky (14-15) Soňa Hrochová SPORT UNION, z. s. CZE
15. kata dorostenky (14-15) Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE
15. kata dorostenky (14-15) Kateřina Kontrová SK Karate Shotokan Neratovice CZE
15. kata dorostenky (14-15) Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE
15. kata dorostenky (14-15) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
15. kata dorostenky (14-15) Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE
2. kata junioři (16-17) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE
5. kata junioři (16-17) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE
5. kata junioři (16-17) Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
7. kata junioři (16-17) Tomáš Kozlík SK Karate Shotokan Neratovice CZE
7. kata junioři (16-17) Viktor Miller Kobra Kladno CZE
7. kata junioři (16-17) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE
7. kata junioři (16-17) Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE
15. kata junioři (16-17) Jakub Fiala Sport Relax CZE
15. kata junioři (16-17) Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE
15. kata junioři (16-17) Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
15. kata junioři (16-17) Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE
15. kata junioři (16-17) Jan Thoma GRYF z.s. CZE
15. kata junioři (16-17) Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE
15. kata junioři (16-17) Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Adéla Šinerová Sport Relax CZE
2. kata juniorky (16-17) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
3. kata juniorky (16-17) Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
3. kata juniorky (16-17) Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE
5. kata juniorky (16-17) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
5. kata juniorky (16-17) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE
7. kata juniorky (16-17) Valentýna Janotová Karate Vision Praha CZE
7. kata juniorky (16-17) Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE
7. kata juniorky (16-17) Michaela Soukupová SKBU Hostivař CZE
7. kata juniorky (16-17) Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE
11. kata juniorky (16-17) Pavla Borůvková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
11. kata juniorky (16-17) Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
15. kata juniorky (16-17) Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
15. kata juniorky (16-17) Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
15. kata juniorky (16-17) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE
15. kata juniorky (16-17) Nikola Melicharová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
15. kata juniorky (16-17) Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
15. kata juniorky (16-17) Kristýna Tesařová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE
15. kata juniorky (16-17) Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE
15. kata juniorky (16-17) Anna Vokatá SKP karate Písek CZE
15. kata juniorky (16-17) Anna Vorlíčková Sport Relax CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matěj Říha GRYF z.s. CZE
2. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE
3. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE
3. kata muži U21 Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE
5. kata muži U21 Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE
5. kata muži U21 Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE
7. kata muži U21 Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE
7. kata muži U21 Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
15. kata muži U21 Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE
15. kata muži U21 Patrik Gašpar Sport Relax CZE
15. kata muži U21 Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE
2. kata ženy U21 Tereza Jůnová Champions Team CZE
3. kata ženy U21 Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. kata ženy U21 Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
5. kata ženy U21 Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
5. kata ženy U21 Petra Pragerová SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
7. kata ženy U21 Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
7. kata ženy U21 Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE
7. kata ženy U21 Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
15. kata ženy U21 Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
kata muži
1. kata muži Matěj Říha GRYF z.s. CZE
2. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE
3. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE
3. kata muži Šimon Branda SHOBU Academy CZE
5. kata muži Jan Hauser SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
5. kata muži Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE
7. kata muži Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE
7. kata muži Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
7. kata muži Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE
7. kata muži Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE
15. kata muži Ondřej Blín GRYF z.s. CZE
15. kata muži Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE
15. kata muži Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
15. kata muži Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE
15. kata muži Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
15. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE
15. kata muži Miroslav Merfait SK Karate Shotokan Neratovice CZE
15. kata muži Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE
15. kata muži Ondřej Žampach SK Karate Shotokan Neratovice CZE
kata ženy
1. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
2. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE
3. kata ženy Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE
3. kata ženy Adéla Šinerová Sport Relax CZE
5. kata ženy Tereza Jůnová Champions Team CZE
5. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE
7. kata ženy Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
7. kata ženy Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
7. kata ženy Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
7. kata ženy Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE
7. kata ženy Michaela Soukupová SKBU Hostivař CZE
15. kata ženy Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
15. kata ženy Hana Jiráková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
15. kata ženy Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE
15. kata ženy Andrea Pastorková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
15. kata ženy Petra Pragerová SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE
15. kata ženy Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE
15. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Výběr Středočeského kraje CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) GRYF Liberec CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Fight Club České Budějovice CZE
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Shotokan Neratovice CZE
kata team muži
1. kata team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE
2. kata team muži Sport Relax CZE
3. kata team muži SKP Hvězda Karlovy Vary CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel <a href="http://www.karate

Sdílet článek

Další články z kategorie

Novinky

ME karate mládeže EKF 2015 - reportáž

10. 2. 2015

Ve dnech od 6. – 8. února 2015 ve švýcarském Curychu se uskutečnilo Mistrovství Evropy mládeže, kde naše výprava měla celkem 24 závodníků.

Augustinová zlatá! Řeřicha stříbrný! Úspěch pro české karate z ME EKF 2015!

7. 2. 2015

České karate prolomilo smůlu na mezinárodních šampionátech vybojovalo dva cenné kovy!

22. Karate Kid Cup s mezinárodní účastí

28. 12. 2014

Reportáž z turnaje karate Kid Cup.

MČR karate mládeže 2014 - reportáž

10. 12. 2014

Reportáž z mistrovství ČR karate mládeže 2014 očima Mgr. josefa Rajcherta.

Karatisté slavili Vánoce už po jednadvacáté

10. 12. 2014

Reportáž z Vánoční ceny karate Mladá Boleslav 2014.

Karate Grand prix Ostrava 2014 - reportáž

24. 11. 2014

V sobotu 15.11.2014 se ve sportovní hale Ostravě – Polance konal již 10. ročník mezinárodního turnaje Karate Grand Prix Ostrava 2014.

Rozhovor s rozhodčím Rajchertem o MS WKF 2014

16. 11. 2014

Trojice českých rozhodčích karate ČSKe se vydala do dějiště Mistrovství světa v Brémách, nejen za svým výkonem rozhodčích, ale také na kvalifikační zkoušky nejvyšších licencí.

Kata team muži - rozhovor před MS WKF 2014

5. 11. 2014

Rozhovor s Kubou Debrecenyim, Filipem Saidlem a Michalem Slávikem před MS karate WKF, kde budou reprezentovat v disciplíně kata tým

Jindřich Pilmann - rozhovor před MS WKF 2014

2. 11. 2014

Aktuální rozhovor s českým reprezentantem Jindrou Pilmannem, který bude bojovat na světovém šampionátů ve dvou disciplínách!

46. GP North Bohemia 2014 - reportáž

21. 10. 2014

Reportáž z mezinárodního turnaje karate v Ústí nad Labem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace